O mnie

O mnie

dr n. med. Magdalena Tyszkowska
specjalista psychiatra

Magdalena Tyszkowska psychiatraUkończyłam studia medyczne na Wydziale Lekarskim Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu. Specjalizację w zakresie psychiatrii zdobyłam pod kierunkiem prof. hab. n. med. Andrzeja Kiejny.
Doświadczenie kliniczne ugruntowałam lecząc pacjentów w Klinice Psychiatrii w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie.
Moje zainteresowania naukowe koncentrują się wokół zdrowienia i funkcjonowania na każdym etapie choroby. W Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie obroniłam pracę doktorską, której temat dotyczył procesu zdrowienia w poważnych chorobach psychicznych. Moimi promotorami byli dr hab. n. med. Joanna Meder (†), prof. hab. n. med. Marek Jarema.
Regularnie podnoszę kwalifikacje zawodowe, m.in. uczestnicząc w polskich i zagranicznych szkoleniach naukowych oraz konferencjach. Publikuję w polskich i zagranicznych specjalistycznych pismach medycznych.
Od ponad 20 lat konsultuję osoby z zaburzeniami psychicznymi w ramach prywatnej praktyki lekarskiej. Mam doświadczenie w pracy w oddziałach psychiatrycznych różnego typu, w psychoedukacji chorych i ich bliskich.
Posiadam wieloletnie doświadczenie w pracy w biznesie, w międzynarodowych korporacjach, w zarządzaniu ludźmi, w prowadzeniu interdyscyplinarnych projektów.
Interesuję się człowiekiem i jego społecznością, architekturą... i zdrowym stylem życia. Odpoczywam słuchając muzyki, w otoczeniu przyrody, podróżując blisko i daleko, jeżdżąc na nartach.

Oferta →

Moje publikacje →